TÜRK BAYRAĞI ATATÜRK POSTERLERİ ÜLKE BAYRAKLARI GÖNDER BAYRAKLARI MAKAM BAYRAKLARI MASA BAYRAKLARI PARTİ BAYRAKLARI KIRLANGIÇ FLAMALAR MAĞAZAMIZ

CAN ATAKAN BAYRAK HAKKIMIZDA

Bayrak; her ulus için çok önem taşımakta olup, Türk halkı için anlamı ve önemi kat kat daha fazla olan çok hassas bir unsurdur.Firmamızda böyle son derece hassas olan “Bayrak” unsuruna her şeyden daha fazla önem göstererek imalatını ve satışını gerçekleştirmektedir.

Türk Bayrağı; dünyadaki bütün bayraklardan daha anlamlı, her karış toprağımızın ve insanımızın ne kadar değerli ve önemli olduğunu simgeleyen dünyanın en değerli bayrağı olduğunu, kan kırmızısıyla, ay ve yıldızıyla göklerdeki en yüksek mertebede olduğunu bütün dünyaya ilan etmiştir.

Bütün bu unsurları göz önünde bulunduran firmamız 1997 yılında, Halkalı/Küçükçekmece/İstanbul’da bayrağımızın adına yakışır bir markayla Atalarımızın kanından oluşan Türk Bayrağını Atakan Bayrak markasıyla kurmuştur. Kurulumundan 2011 yılına kadar Atakan Bayrak markası altında kurumsal ve toptan satış alanında Türk Bayrağı, özel kurumsal bayraklar ve flamalar imal ederek eksiksiz müşteri memnuniyeti, zamanında teslimat ve kaliteden ödün vermeden yoluna devam etmiştir.

Bu tarihten sonra yine aynı kararlılık, hassasiyet ve azimle “Bayrak” bilincini daha geliştirerek Atalarımızın canından ve kanından meydana gelen Türk Bayrağına daha da anlam katarak marka ismine “CAN” ekleyerek “CAN ATAKAN BAYRAK” markasıyla Türkiye’de ilklere imza atarak iki önemli alanı doldurmak ve bayrağımızı her vatandaşımıza ulaştırmak için perakende satış mağazaları açmıştır.

Dünümüzde olduğu gibi bugün ve yarınlarımızda da siz çalışma ortaklarımızla ve halkımızla yaptığımız çalışmalardan son derece mutluyuz

BÜTÜN BAYRAKÇILAR BİRBİRİNE BENZER AMA,
“BENZEMEK BAŞKA ŞEY BENZERSİZ OLMAK BAŞKA...”


 
CAN ATAKAN BAYRAK FLAMA
E-5 Karayolu Üzeri Yanyol İstanbul Outlet Park AVM Cumhuriyet Mah.Firuze sok.No:374/42 Kat : 1 Büyükçekmece / İSTANBUL
Telefon: +90 212 592 11 02
Faks: +90 212 580 24 85
E-Mail: info@canatakanbayrak.com

Copyright © 2012 | canatakanbayrak.com | Tüm Hakları Saklıdır.
Web Tasarım Garantimedya